CZY ŁATWO JEST BYĆ KOBIETĄ SUKCESU? – Katarzyna Korniaho /BYSEVO/

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie, którego bohaterką będzie Katarzyna Korniaho, jedna z najbardziej przedsiębiorczych kobiet sukcesu w branży budowlanej. W dziedzinie, która jeszcze niedawno była zdominowana przez mężczyzn, ta wyjątkowa kobieta osiągnęła w tej branży nadzwyczajne wyniki.

Nie ma wątpliwości, że Katarzyna to nie tylko osoba, która doskonale radzi sobie z zarządzaniem zespołem, ale przede wszystkim wykorzystuje potencjał drzemiący w każdym człowieku.

Z jej perspektywy nie sztuką jest tylko zarządzać ludźmi z potencjałem, ale sztuką jest wykorzystać potencjał, który drzemie w każdym z nas, ponieważ za sukces organizacji odpowiada każdy członek zespołu. Nie chodzi zatem jedynie o zarządzanie, ale o motywowanie pracowników i wspieranie ich rozwoju, co w ogromnej mierze przyczynia się do osiągania sukcesów.

Poza swoimi biznesowymi osiągnięciami, Katarzyna to również kochająca matka dwójki dzieci, której pasją są jazda na rolkach i rowerze. Wierzy w dobre intencje oraz potencjał drzemiący w każdym z nas.

Nie przegap okazji, aby dowiedzieć się, jak Kasia osiągnęła sukces w swojej branży, jak motywuje swój zespół, a także jak radzi sobie z życiem prywatnym. To wyjątkowe spotkanie z pewnością przyniesie Wam wiele wartościowych informacji i inspiracji.

PARTNERZY PROGRAMU: BYSEVO https://www.bysevo.com Pracodawcy Pomorza https://pracodawcypomorza.pl/

Dołącz do dyskusji