CZY WARTO DZIAŁAĆ W SHOWBIZNESIE? – Krzysztof Rosłonek /MY METHOD/

Naszym gościem jest przedsiębiorca, który codziennie od 15 lat, słucha audiobooków. Zjada książki i podcasty jak mandarynki. Ciągle jest w niedoczasie, zawsze zajęty, bo przecież tyle jest rzeczy do zrobienia. Jest wiecznym optymistą, lubi pomagać i zdarza mu się „kołczować” jeśli ktoś jest w potrzebie:) Kocha ludzi i uwielbia poznawać nowych. Najlepiej codziennie 🙂 Uwielbia również Stanisława Lema i następną Lampę sceniczną nazwie na jego cześć.

A zawodowo jest pomysłodawcą, współzałożycielem i byłym prezesem firmy Portman Lights, pierwszej polskiej firmy produkującej oświetlenie sceniczne, która w błyskawicznym tempie odniosła sukces ogólnoświatowy. Obecnie jest pomysłodawcą, współzałożycielem i prezesem firmy My Method, drugiej polskiej firmy produkującej oświetlenie sceniczne. I ta stworzona przez niego firma również odniosła ogólnoświatowy sukces.    

O tym czy warto pracować w showbiznesie i o tym jak zarabiać dużo i pracować mało, rozmawiamy z Krzysztofem Rosłonkiem, prezesem firmy My Method.

Link do strony gościa: https://mymethod.pl/

Dołącz do dyskusji