JAK EMOCJE WPŁYWAJĄ NA PODEJMOWANIE DECYZJI W BIZNESIE? – Adriana Stankiewicz #4

W dzisiejszej audycji zajmiemy się tematem, który dotyczy nas wszystkich. Z Adrianą Stankiewicz porozmawiamy o tym jakie emocje blokują nasz sukces finansowy.

Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego mimo najlepszych planów, czasami trudno jest osiągnąć finansowe cele? Jakie emocje mogą stanąć nam na drodze do sukcesu i jak z nimi skutecznie pracować.

Dlaczego jedna osoba szybko podejmuje decyzje, a druga zastanawia się długo? Odpowiedź na to pytanie może kryć się głęboko w naszych emocjach. Przyjrzymy się, jak emocje wpływają na proces podejmowania decyzji i jakie mechanizmy kierują naszymi wyborami biznesowymi.

Dlaczego nie ufamy sobie i naszej intuicji? Czasem zastanawiamy się, czy warto zaufać swojemu wewnętrznemu głosowi. Dlaczego często odkładamy na bok nasze intuicyjne przeczucia i jak możemy nauczyć się bardziej ufać sobie w podejmowaniu kluczowych decyzji?

Jakimi metodami można pracować nad emocjami? Przygotujcie się na praktyczne wskazówki i narzędzia, które pomogą Wam zrozumieć swoje emocje, skuteczniej nimi zarządzać, budować pozytywne podejście do biznesowych wyzwań oraz uczynić emocje naszym sojusznikiem w świecie biznesu.

Zapraszamy również na stronę pani Adrianny: https://adrianastankiewicz.pl/kontakt/

W prezencie od naszego gościa darmowy e-book:

Dołącz do dyskusji