Ciąg dalszy sagi FTX – Kwadrans z Kangą #162

Najnowsze Informacje o Bitcoinie i Innych Kryptowalutach – komentują Kamil Żynda i Łukasz Żeligowski, czyli gorące wieści prosto z rynku. Przyjrzyjmy się bliżej kilku interesującym kwestiom:

Perspektywy ETF dla Bitcoina – Co Następne?Marzenie o funduszu ETF opartym na Bitcoinie jest wciąż żywe. Czy uda się osiągnąć konsensus i zobaczymy pierwszy Bitcoinowy ETF? To pytanie, które wciąż pozostaje otwarte.

Zuckerberg Wzywa Muska do Działania. W świecie technologii i kryptowalut, giganci jak Mark Zuckerberg i Elon Musk mają swoje wpływy. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że Zuckerberg aktywnie zachęca Muska do pewnych działań. Co to może oznaczać dla przyszłości rynku?

Górnicy na Sprzedaż – Co to oznacza  dla BTC? Dowody na to, że niektórzy górnicy wyprzedają swoje zapasy Bitcoinów, budzą pewne obawy. Czy to tylko krótkoterminowy trend czy może sygnał czegoś większego? Jakie mogą być skutki tej sytuacji dla wartości BTC.

Bądźcie na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami na rynku kryptowalut. To dynamiczny czas i każdy sygnał może mieć znaczenie dla inwestorów i entuzjastów. Dajcie nam znać, co myślicie o tych tematach w komentarzach poniżej!

Dołącz do dyskusji