EMPATIA, AMBICJE I SUKCESY: Igor Tracz w Rozmowie o Życiu i Sporcie.

Zapraszam na spotkanie ze sportowcem, który naprawdę robi wrażenie. Ten człowiek wspina się, nurkuje, uprawia speleologię, skoki na linach, kolarstwo i wiele innych dyscyplin. Ale to tylko wierzchołek góry lodowej jego osiągnięć.

Do tej pory zdobył aż 9 tytułów mistrza świata (w dodatku jest aktualnym mistrzem świata) oraz posiada 19 złotych medali mistrzostw Europy. To imponujące, prawda?

Ale to nie koniec! Od 2000 roku, czyli przez 23 lata, mój gość uprawia sport zaprzęgowy. W 2009 roku zdobył swój pierwszy tytuł mistrza świata w wyścigach psich zaprzęgów. Rywalizuje zarówno na śniegu, jak i bez śniegu, najczęściej w czwórce zaprzęgowej oraz bikejoringu. Ponadto, pracuje jako trener i instruktor sportu zaprzęgowego, szkoląc zawodników w Polsce i na całym świecie. Jest również trenerem zespołu kanadyjskiego.

Ale to nie wszystko. To człowiek o wielkim sercu. Od początku wojny na Ukrainie dostarczył tam ponad 500 ton pomocy humanitarnej. Współpracuje z weteranami jednostki specjalnej GROM oraz z Marcinem Gortatem.

Wyjątkowa rozmowa z wyjątkowym Igorem Traczem, który dzieli się swoimi doświadczeniami i spojrzeniem na dzisiejsze trudne czasy. Rozmawiamy o ambicjach młodzieży, wpływie social mediów na nasze życie, roli empatii w dzisiejszym świecie, a także o tym, czego nauczył się przez lata w sporcie, o tym co jest ważne, a co nie oraz jego planach na przyszłość.

PARTNERZY PROGRAMU:

BYSEVO https://www.bysevo.com

Pracodawcy Pomorza https://pracodawcypomorza.pl/

Dołącz do dyskusji