Odważmy się usłyszeć siebie. Marzena Barszcz w Sztuce Gadania.

Powrót do siebie – co to tak naprawdę oznacza? To pytanie, które coraz częściej zadajemy sobie w biegu naszego życia. Chcemy, aby nasz głos był autentyczny, prawdziwy, odzwierciedlający naszą tożsamość. Ale jak to osiągnąć?

Nie ma jednej magicznej recepty, ale istnieją kroki, które możemy podjąć, by usłyszeć siebie głębiej. To proces transformacji, a niekoniecznie powrót do przeszłości. Przeszłość może być źródłem zrozumienia, ale to teraźniejszość i przyszłość kształtują nasz prawdziwy głos.

Marzena Barszcz, psychoterapeutka i autorka książki „Psychoterapia przez ciało”, w rozmowie z Krzysztofem Jakubowskim, dzieli się swoją wiedzą na ten temat. Podkreśla, że kluczem do odkrycia swojego głosu jest poznanie siebie jako przewodnika i wykorzystanie go jako narzędzia do osobistej transformacji.

Jeśli zastanawiasz się, czy Twój głos naprawdę Cię wyraża, może warto podjąć ten test. To pierwszy krok w podróży ku autentycznemu wyrażaniu siebie. Odkrywanie swojego prawdziwego głosu może być piękną i inspirującą przygodą życiową.

Dołącz do dyskusji